| Cristian_Nistor_1992 a întrebat:

Buna seara,
Mi-am portat numarul de la Vodafone catre Cosmote. Acum cand efectuez un apel imi apare mesajul: Redirectionare apel la apel conditionat. As vrea sa stiu ce reprezinta acest mesaj. Multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa iti va aparea mereu.De fapt se suna prin reteaua Vodafone si de acolo se suna in cosmote. Rediretioneaza apelul ca in cazul cand cineva te suna pe tine si tu ai setat sa redirectioneze apelul la altcineva.Nu e nimic, lasa-l asa, daca suna e bine.