| Elvira30 a întrebat:

Stie cineva exact ce inseamna cand suni in reteaua Cosmote: Numarul este blocat pentru apelurile de sosire?
Vreau sa iau eu numarul acela, e posibil oare?

Răspuns Câştigător
| Anonimsilver a răspuns:

Din pacate nu este posibil, ai putea sa descarci aplicati dar nu fa prostia asta pentru ca aplicatiile iti umple memoria si te trezesti ca nu merg sau au virusi, nu merge si eu am incercat de mii de ori, funda?

1 răspuns:
| Kadze a răspuns:

Păi s-ar putea să ai cartela vibe și trebuie activată cu credit. efectuând o cartelă reâncărcabilă.