| shadowgay a întrebat:

Buna seara TPU am si eu o problema, mia-am cumparat un Samsung galaxy young si mi-am bagat cateva aplicati si am ramas fara spatiu si acum va intreb daca ma puteti ajuta da imi explica cum sa fac sa imi intalez pe card sau sa imi da-ti ceva siteuri care le stiti va rog frumos sa ma ajutati :* :*

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu poti muta nici o aplicatie nici pe alte telefoane android, aplicatiile se instaleaza numai in memoria telefonului. Cand cumperi un telefon, mai uita-te si la memoria interna stii ce aplicatii vrei sa instalezi si ca nu-ti ajunge memoria. Pe cardul sd poti sa pui muzica, filme etc.

| shadowgay explică:

Va multumesc pentru raspunsuri

| Răduca_Claudiu_1998 a răspuns:

Cel mai bine schimba-ti telefonul, am avut si iti spun ca nu este deloc bun in ceea ce priveste memoria..cu 5 aplicatii e full si nu mai ai ce face decat se le dai DELETE