| Alexbrazda a întrebat:

Buna seara TPU! Am un LG G2 si aseara mi-a cazut si de atunci nu mai merge touchuscreenu decat intr-un colt, acolo unde e spart, dar se vede imaginea. Puteti sa imi spuneti si mie daca trebuie schimbat doar touchscreenul sau si displayul?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| ReviewLand a răspuns:

Buna. Din pacate LG G2 are touchscreen incorporat cu display. Poti incerca pe la vreun service din zona sa vezi daca se risca cineva sa schimbe doar touchscreen, insa slabe sanse. Seara faina.

| Aanonimaa20 a răspuns:

Si eu am patit la fel cu Samsung a5 si a trebuit sa ii schimb touchscreen-ul si din pacate a fost destul de scump. daca te duci sa il schimbi cand il iei te sfatuiesc sa te uiti bine la el la colturi ca sa nu se miste displaiul si sa trebuiasca sa il duci iar la lipit.
Si pe viitor te sfatuiesc sa iti iei o folie de sticla ca pritejaza mai bine.