| Dei17MI a întrebat:

Buna seara TPU!
se merita Samsung galaxy s3 pe iphone 4s?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu. De ce ai vrea sa dai ce-i mai performant pe ceva care in maxim 2 ani cand il cumperi de nou incepe sa-ti faca probleme? Si in plus, bateria de pe 4s nu se schimba atat de usor cand nu mai ai autonomie, in timp vei avea probleme si cu incompatibilitatea de a-ti instala si aplicatii, si etc. Ramai cu s3.

Bft!

5 răspunsuri:
| Bayne a răspuns:

Iphone 4S e mai scump decat S3, dar parerea mea este ca S3-ul e mai bun decat Iphone4S.Design-ul la Iphone il intrece pe cel de la S3. Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU! cel putin asa cred. Eu am incercat Samsung Galaxy S DUOS, S2, S4. Si iPhone 3, 5 si [45 pe tableta. Faci cum vrei!

| FatUglyVirgin a răspuns:

Iphone e un jeg scump pentru ca este facut de "Apple", daca compari hardware-ul nu se merita DELOC sa faci schimb

| spy2o a răspuns:

Iphone e scump doar pentru ca este brand.Compara telefoanele pe gsmarena sa vezi in e hal e umilit iphone-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer Samsung face telefoane bune si de calitate...mai ales S3 care dupa parerea mea este unul din cele mai apreciate modele android.Insa, nu se merita sa dai iphone-ul, doar daca vrei sa treci de pe IOS pe Android. Daca faci schimb ar trebui oferita o diferenta fiindca evident iphone-ul e mai scump deci iesi in paguba daca nu iti da o diferenta, ceva.Bafta!