| cCristiannn a întrebat:

Buna seara, vreau sa imi cumpar un telefon nou
buget cam 1500 lei+ prelungire de abonament pe Vodafone+ puncte ( nu sunt sigur cate pct, ca nu fac pe abonamentul meu)
Eu as vrea un LG Nexus 5 sau un HTC ONE M8 mini 2 sau Samsung S4
Astept pareri happy

1 răspuns:
| xAnDyBoYx a răspuns:

Sunt opțiuni bune cele de mai sus dar eu recomand tuturor brandul Sony. Asa ca îți recomand la bugetul si opțiunile pe care le ai să-ți cumperi un Sony Xperia Z1 iar dacă ți se pare prea mare căci are 5 inch atunci ia-ți Sony Xperia Z1 compact, o versiune cu aceleasi specificați dar cu 4.3 inch