| FluturashZburator a întrebat:

Sora mea s-a jucat pe telefonul meu si acum am o pata pe display (probabil a pus mana murdara pe el..cred). Imi poate spune cineva cum pot face sa dispara pata. daca merge? Dau fundita ♥

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este solutie pentru ecrane. Poti sa dai cu carpa care se gasete impreuna cu solutia in maginele care vand telefoane sau ochelari. Sa nu dai cu spirt. Spirtul se evapora greu si contine zahar ceea ce va face ecranul lipicios.

| GrigoreVarlam a răspuns:

Sterge-l cu vata si spirt, daca n-ai spirt o poti face cu alcool. Daca nu se duce inseamna ca nu e doar o pata pe ecran.

| CRITEL5 a răspuns:

Scoate-i bateria! Sa nu fi suparat pe sora ta.

| LoveAndPeaceRo a răspuns:

Cel mai sigur mergi cu el la un departament Vodafone sau Orange, depinde ce cartela ai si cere-le sfatul.
Asa este cel mai sigurwinking

| LoveAndPeaceRo a răspuns:

P.S. nu o certa pe surioara ta deoarece cu totii facem greseli si este bine sa ierti greselile copiilor, in special celor dragi tie happy