| anonim_4396 a întrebat:

Spuneți-mi și mie niște programe de făcut poze, gen Instagram. Am Retrica, în selfie îmi place cum ies, dar când pun pe cineva să-mi facă o poză nu-mi place cum se vede... efectele sunt prea deschide sau închise și se vede urât. Dau funda celui mai bun răspuns.

Răspuns Câştigător
| DenisaDenisucaD a răspuns:

Buna Anastasia! Ce nume frumos... Poti incerca sa iti descarci Candy Camera, CamMe sau SnapChat ori SnapDash. Afla mai multe:http://adevarul.ro/......index.html Sper ca te-am ajutat :*

1 răspuns:
| Gabriela_Mihai_1995 a răspuns:

Buna! EU am YouCam Perfect. o_o