| numeletrandafirului a întrebat:

stie cineva vreun program de tradus dintr-o limba in alta pentru android? Dar sa nu necesite conectare la internet.Multumesc!

1 răspuns:
| GIGI125342 a răspuns:

Daca intri in Google Play download-ezi Google translate care iti traduce in orice limba si mi se pare ca nu te duce la niciun site dar solicita internet. imi pare rau ca nu te pot ajuta foarte mult. dar poti sa te conectezi prinWi-Fisi merge mai bine decat internetul de pe cartela