| dhgrufgyrjk a întrebat:

stiti cum pot sa sterg toate pozele sincronizate de pe mobil pe facebook? sunt peste 8000 poze si sa sterg cate una nu am rabdare sad

2 răspunsuri:
| GabrielStn a răspuns:

Din pacate, nu cred ca se poate.Am incercat si eu si nu am reusit nimic, doar una cate una.

| Eyesblue a răspuns:

Ștergi albumul in care sunt pozele sincronizate pe Facebook. Asta o poti face de pe un PC. SFAT: Cand te mai conectezi de pe un telefon mobil sau tableta pe Facebook bifeaza optiunea "Don't sync". Succes happy