| Roby14 a întrebat:

Sunt bune de ceva telefoanele Lenovo? As vrea sa-mi cumpar unul...

2 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

Raportul calitate pret este destul de bun. Plus ca modelele mai noi au chestii smechere pe care nu le gasesti la restul firmelor. Daca te tine portofelul nu ai regreta sa cumperi unul. Plus ca bateria am inteles ca tine destul de mult.

| IonutRM a răspuns:

Buna Roby14.Cei de la Lenovo au unele telefoane foarte bune.Cu cat iei un telefon mai scump cu atât vei avea si performante mai mari indiferent de brand, dar Lenovo are modele de telefoane foarte bune. Daca iti place designeul telefonului poti sa cumperi liniștit.Stima!