| Snutzy a întrebat:

Sunt in reteaua Orange si am o problema cu unele apeluri. Cand primesc un apel de la un numar, nu apare ca ma suna cineva, insa dupa scrie ca am un apel respins. Cand primesc de la alt numar, imi apare totul normal. Aveti vreo idee cum pot rezolva?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa verifici cartela in alt telefon sa vezi daca situatia persita. Daca intampini in continuare probleme te poti adresa colegilor mei dintr-un Orange Shop pentru mai multe verificari.

O zi buna,
Orange Helper

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Probabil ca il ai in "lista neagra" a contactelor. Si cand incearca sa te sune, apare direct "Apel incheiat" si iti da mesajul ca ai un apel pierdut/respins.

| E061180660 a răspuns:

Uite nu ma pricep prea bine dar du-te la kompania orangi si adreseazate la menegerul principal el cu siguranta te va ajuta