| lauboss a întrebat:

Buna T.P.U.Am un telefon Samsung galaxy s2 plus si am o problema la el.Cand umblu pe el se icalzeste destul de tare in zona camerei din spate.Am mai cautat pe internet sa vad care ar fi problema si unii spun ca ar putea sa fie folosirea intensa, un virus sau ca acumulatorul ar trebui schimbat.
P.S.Telefonul nu a fost luat de nou ci second hand si nu stiu cat a fost folosit sau alte detalii. Funda

Răspuns Câştigător
| Molnar_Robi_1998 a răspuns:

Buna si eu am un s2 plus si mi se incalzeste am citit si eu de pe internet si cred ca e din cauza procesorului eu il folosesc de mult asa si nu mi s-a intamplat nimic! deci daca te deranjeaza incearca sa rezoli problema la un servis

| lauboss explică (pentru Molnar_Robi_1998):

Mai am o intrebare pentru tine.Cand ecranul este negru(adica nu este stins, te uiti la o poza neagra)pe timp de noapte, iti apar pete pe ecran? Ca mie mi se vad cateva si destul de bine dar pe timp de ziua nu se vad si vreau sa daca si altii au aceeasi problema.

| Molnar_Robi_1998 a răspuns (pentru lauboss):

Poate ecranul tau a fost schimbat in servis candva fai o resetare de fabrica din setari > creare copii de rezerva > revenire la setarile din fabrica > nu uita sa itti memorezi de ce ai nevoie pe car si sa scoti cardul in timp ce se reseteaza se sterg datele de pe telefon

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Depinde cat de mult il folosesti, daca dupa 30 de min de utilizare intensa se incinge e ceva normal nu ai de ce sa te ingrijorezi.