| Cosminacautamuzica a întrebat:

Buna, telefonul meu de ceva timp are o problema. Când e închis și sta cu fata pe pat se deschide și face niste dungi albastre. Adică nu știu cum să vă zic dar face ca farul de la poliție și când vreau sa mă uit se oprește mereu. Ce se întâmplă cu el?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil are o problema de contact.
La un service se poate remedia.

| UserRo10 a răspuns:

Vezi in setari sa nu ai economizator ecran activ cu acel live wallpaper. Stiu ca aveam pe Samsung S8 ceva de genul plus edge lightning la primire notificari