| ajutoramnevoie a întrebat:

Buna! Telefonului meu (Samsung) nu ii mai functioneaza butonul de pornire si traiesc cu teama ca daca se va inchide, de exemplu pentru ca e descarcat, nu o sa-l mai pot porni. Ce pot face in cazul in care se intampla asta?

Răspuns Câştigător
| Anonymous6527aaa a răspuns:

Buna! Cred ca ar trebui sa mergi la un service cu el, pentru ca in modul acesta specialistul il repara si nu o sa trebuiasca sa mai stai cu teama!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Il duci la reparat, logic.

| Hyperion7 a răspuns:

Normal că are nevoie sa fie văzut de un specialist, asta in contextul in care tu nu ai răbdare și nici chef.
La cate tutoriale sunt pe net...

| ReddY25 a răspuns:

La service cu el

| hipotronic a răspuns:

Salut! Sa mergi la un service?