| MLarisaMarian a întrebat:

Bună TPU!
Aș vrea și eu niște păreri despre telefonul Samsung Galaxy Note 2! Imi poate spune cineva?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Este un telefon bun dar fii cu băgare de seamă că vei folosi Stylus.
Oricum nu îl poți compara cu un Note 4 care este mult mai bun.
Are doar 2 nuclee procesorul la Note 2.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E foarte bun dar la fel ca și S4 e vechi... oricum încă se mai folosesc ambele.

| Evolution a răspuns:

Am eu Samsung galaxy note 2 de vreo 2 ani, merge ca uns.
Se misca foarte bine, mai ales ca ai acel "stilou" care poti face unele lucruri (gen decupaj, desene etc.) pe telefon care pe altele nu poti.