| miha8292 a întrebat:

Acum câteva zile mi-am scăpat telefonul și acum nu se mai deschide ecranul doar că spre exemplu încerc să fac un screenshot se aude sunetul acela. Ce pot face ca să se deschidă ecranul?

2 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Sa-l duci la service.

| Skarr a răspuns:

Ori s-a stricat display ul. Ori cum mi s-a intamplat mie de la impact o piesa din telefon a sarit sau s-a stricat nu stiu ce s-a intamplat si nu se mai aprindea. Si nici nu mergea sa apas pe ecran. Dar daca activam din buton astistentul vorbeam cu el fara probleme.