| VASRAZVAN100 a întrebat:

am dat comanda de pe eMAG de un telefon Allview p5 emagic. as vrea sa stiu parerea voastra pentru ca pe internet nu gasesc multe informatii.adica.cat tine bateria, jucandu-te constant pe el.cum se misca.cat de bine face poze.etc.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu crezi ca mai intai trebuia sa te informezi despre acest telefon si apoi sa faci comanda pe eMAG? Dupa ce criterii l-ai ales?

| danutzu96 a răspuns:

Eu iti spun de la alte modele de Allview ca sunt minicinosi in legatura cu capactatea bateriei. De ex P5 energy nu are 4000 mAh! Are aprox 2500 mAh + ca in mai putin de un an pixeli de pe marginea ecranului s-au ars. Nu prea sunt rezistente la socuri (rama crapa, iese touchscreen-ul). Nu te juca prea mult pe el.

| MadHOuse a răspuns:

Allview spune tot.