| coco13 a întrebat:

Am fost sunat de nr de telefon 0374115288, dar nu am apucat sa raspund. Am incercat sa sun inapoi, dar imi spunea "numar nealocat". Nu stiti carei retele apartine? Sau carui judet e prefixul?

Răspuns Câştigător
| XxAnonimuXx a răspuns:

Isi poate schimba cartela

5 răspunsuri:
| XxAnonimuXx a răspuns:

Funda?

| dadaina a răspuns:

Numarul de telefon este al companiei Yves Rocher.Te suna operatorii sa-ti prezinte oferte.

| lulu2908 a răspuns:

Acest numar de telefon apartine telefoniei fixe de la Vodafone (este numar de fax). Din cate m-am documentat este numarul de telefon de la Yves Rocher. Daca sunteti reprezentanti atunci e foarte probabil sa primiti astfel de apeluri inopinante de la ei.

| Moraru_Alina_1985 a răspuns:

Si eu tocmai am fost sunata acum 5 minute si la fel am patit...

| Rădoi_Andreea_1992 a răspuns:

Multumesccc, habar n-aveam cine m-a sunat, am tot incercat sa afluuulaughing