| Lau2234 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am un Samsung galaxy j3 2017 si mi-am pus ca mod de deblocare sa desenez serii, eu mi-am pus modelul in zig zag si acum dupa ce il fac nu imi deblocheaza telefonul. Cum sa il resetez?

3 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Nu ai incercat sa repornesti telefon daca tot esti sigur ca ala e model?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Restart la service. Sau sa accesezi recovery mode, dar nu iti recomand daca nu stii cum sa faci. Mai bine mergi la service. E gratis service-ul daca ai garantie si mergi la service autorizat Samsung.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Închide telefonul de tot si apoi ții apăsat prima data pe butonul volum jos si dupa butonul de pornire, deodată pana apare ceva si apeși reboot/resetare/revenire la setările din fabrica