| Tobbyas a întrebat:

Am nevoie de o parere, am un iphone 4s si imi merge putin mai greu butonul home, si am mers la un gsm sa intreb daca se poate face si au zis ca da, imi trebuie un buton nou, iar reparatia cu totul costa 65 de lei ..eu cred ca exista si o substanta sau spray sa dai la buton sa mearga numai ca ei vor sa iti ia bani?!?!?!?! pareri!
MERSII FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Jessica94 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dar mai bine te duci la ei, la urma urmei 65 de lei nu e o suma foarte mare. decat sa-ti cumperi tu spray si poate sa strici, mai bine du-te la ei.

1 răspuns:
| frosty98 a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la mai multe gsm-uri sa vezi cat iti cer iar de substanta sry dar nu cred ca exista iar butonul home in general se strica repede (mie mi s-a stricat in 3 luni)