| Georgica35 a întrebat:

Am nevoie URGENT de un sfat, raspuns orice ma poate ajuta.
Deci ieri mi-am luat o noua cartela de telefon cu 5euro credit si ieri mi-a mers o ora google dar fb si mess nu mi-a mers iar azi am inchis si deschis telefonul si merge google dar tot assa fb si mess nu merge am MB dar nu stiu de ce nu merge.Am intgrat la setar nua m gasit nimic. Facebook-ul, mess-ul si google erau in telefon de cand l-am cumparat eu nu am instalat nimci ( android nu am ). Am cautat pe google de mi-a venit rau sa vad de ce nu merge am intrebat prieteniiiiii... si nici ei nu stie nimic.

FUNDA

3 răspunsuri:
| MozZatY a răspuns:

Fa-i un upgrade de Android.

| Modo2102 a răspuns:

Reseteaza telefonul la setarile din fabrica sau vezi daca este vreun upgrade nou si nu l-ai facut.✌️

| Georgica35 explică:

Aaaa si telefonul este Samsung Star * 3