| Unchiul300 a întrebat:

Am o intrebare, am un telefon marca Samsung Galaxy s4, cumparat de pe eMAG, daca aceasta se va defecta va ajunge in service-u de la Samung Romania? sau il va repara eMAG/ alta firma?

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| SouLIce a răspuns:

Din cate stiu eu la eMAG se face doar constatarea problemei adica ei se uita daca are intr-adevar probleme device-ul
Daca este defect si nu prezinta urme de lovituri atunci ei il trimit la service Samsung
Asta se intampla cu device-urile ale caror producator au propriile seviceuri, pentru celelalte se repara in service-uri autorizate