| TimofteBianca a întrebat:

Am o intrebare careia nu ii gasesc raspunsul... Dintr-o data, fara sa fac nimic, cand fac o fotografie pe camera foto de la telefon sau pe orice alta aplicatie de fotografiere, nu mi se salveaza pozele in galerie, si imi scrie ca "imposibil de gasit fisierul". Ce sa fac? Nu mi se salveaza nicio poza... Va rog ajutati-ma, dau funda!

1 răspuns:
| Ana9999 a răspuns:

Esti sigura ca nu ai schimbat ceva pe la setari, iar pozele sa fie salvate doar in cloud? De cand se intampla asta? Ce telefon ai? Poti incerca sa restartezi telefonul si daca e la fel e posibil sa fie o problema software pentru care probabil va aparea vreun update.