| malexandra1234 a întrebat:

TPU! Am o intrebare......La Samsung galaxy note 3 ce se remarca? Adica ce are specific? Cum are Samsung Galaxy S3, ca poti da comanda vocala la pozesi poti atinge ecranul si se printeaza orice...
Funda! :*

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_3-5665.php

3 GB RAM, Air gestures, Price group, Battery 3200 mAh (dar display mai mare)Quad-core 2.3 GHz Krait 400 (N9005, N9002)Cam astea ar fi ca restul le are ca si S3.

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Este un Galaxy Note 2, putin modificat, cu Android 4.3, mai scump. Simplu.

| ElGreco21600 a răspuns:

Note 3 se remarca doar cu S Pen-ul acela. In rest are aceleasi comenzi nefolositoare ca orice Samsung.

| lau23 a răspuns:

Daca ai bani de el cumparal eu il am de cand a aparut si sunt multumit