| IonelaDY a întrebat:

Buna
TPU, am o mica problema cu facebook-ul uneori cand comentez in grupuri
mai ales nu mi se posteaza comm-ul din prima ci imi iese din postare si
apare grupul fara sa mi se posteze, trebuie sa dau reincarcare sa
mearga, iar cand vreau sa postez o poza in grupuri nu mi se posteaza din
prima si uneori imi posteaza pe perete nu in grup. Intrebarile mele
sunt e de la telefonul meu sau de la ei? Si ce pot face sa repar
situatia asta?

1 răspuns:
| vingen001 a răspuns:

Este de la ei si mi-e imi facea tot asa... nu are probleme telefonul sau pc-ul... sper ca ti-am fost de ajutor
funda?!