| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Am un telefon NOKIA ASHA 210. De vreo cateva zile cand dau sa apelez pe cineva mi se inchide automat chiar daca bateria este incarcata, si tot asa se intampla si cand trimit sms. Oare poate fi din cauza telefonului sau a cartelei? FUNDA

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Cartela putin probabil dar inceasc-o in alt telefon.Un reset(revenire la setari fabrica) al telefonului poate ajuta dar pierzi fisierele

http://hard-resets.com/nokia-asha-210-hard-reset/

| anonim_4396 explică (pentru stlucian):

Multumesc mult! sper sa isi revina happy

| stlucian a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru putin. Daca ai dat funda inseamna ca si-a revenitwinking

| anonim_4396 explică (pentru stlucian):

Da....se pare ca si-a revenit! si ai meritat-o happywinking

4 răspunsuri:
| stefan573 a răspuns:

Du-l la service, poate daca umbli prin el poti sa-l strici, cel mai bine e sa-l duci la service.