| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, am o problemă.

Când vreau să descarc o aplicație de pe Play Store, îmi spune : " A apărut o eroare. Esge necesară autentificarea la contul Google Play ". Menționez că sunt conectată cu 2 conturi+ 1 care nu merge, iar primul e folosit şi pe tabletă şi pe calculator. Help, vă rog, e urgent.

2 răspunsuri:
| dianaandra1467 a răspuns:

Dacă dau la stergere date, mi se dezinstalează celelalte aplicații?

| bitzuuu a răspuns:

Buna incearca sa intri in manager aplicati dai la google play dai stergere date si dupa te conectezi din nou