| zuzuke94 a întrebat:

am o problema cu mesajele..nu pot sa trimit mesaje care sa fie mai lungi de 480 de caractere( 3 mesaje) mi le transforma in mesaje multimedia daca depasesc. nu stiu ce sa fac telefonului. Este de la Samsung. Prietena mea are acelasi model de telefon si ea poate sa scrie mesaje mult mai mari. poate sa ma ajute cineva?

2 răspunsuri:
| khwewljewew a răspuns:

Mesaje -> setari si apoi intrii la acolo suport caractere si dai maxim sau full.

| ItIsAlright a răspuns:

Da e normal sa se intample asta. se transforma in mms sau nu mai merge sa scrii de loc. Daca zici ca la altineva merge, poti cauta in setari, daca gasesti.