| Almita_Alma_1990 a întrebat:

am o problema cu telefonul,am un HTC si nu imi mai accepta cartela,nu face contact ii lipseste o sarmultita,stiu ca trebuie dus la reparat dar,intrebarea mea este,stiti unde as putea sa-l duc in Judetul Timis si un pret estimativ? Pe internet pot intra, doar ca nu face cartela cotact.Va multumesc frumos, dau funda! happy

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Du-l la orice service GSM. Nu este o problemă greu de rezolvat, iar prețul e similar la toate service-urile de cartier. Poți merge să ceri o părere și să afli un preț, nu e neapărat să lași telefonul acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Trebuie neaparat sa-l duci la un service gsm. Din pacate nu cunosc judetul dar orice oras trebuie sa aiba un service pentru telefoane.

Intreaba un coleg sau prieten pentru ca sigur stie. Sau mai bine, mergi pana in centru si sigur vei gasi un magazin de genul.

Mai mult de 50 de lei nu ar trebui sa te coste reparatia happy