| Paraschiv_Ana_Maria_1974 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu Allwiew A4you. Cand îi dau sonor nu merge acolo imi apare linia aceea si un telefon va rog ajutatima! SUNT DISPERATA! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ionel_7321 a răspuns:

Inseamna ca ai castigat un telefon gratuit si trebuie sa suni la acest numar 0733275147. spune-i celui care raspunde ca suni din partea domnului simion in legatura cu telefonul castiat, acesta va va trece in baza de date cu nume si adresa si ve-ti primi telefonul acasa prin curier in maxim o zi de cand a-ti sunat.ATENTIE,IN CAZ CA NU SE VA RASPUNDE LA ACEST NUMAR, TRIMITE-TI UN SMS CU TEXTUL :A ZIS DOMNUL SIMION SA MA SUNATI IN LEGATURA CU TELEFONUL CASTIGAT SI VE-TI FI CONTACTATA TELEFONIC IN CEL MULT 10 MINUTE.