| BlackDaisy a întrebat:

am o problema cu telefonul meu : vreau sa imi pun melodii pe telefon cu ajutorul calculatorului dar nu merge. Asa ca am hotarat ca o sa transfer melodiile cu ajutorul unui alt telefon dar nu merge si nu stiu ce sa fac! ( telefonul este Lumia 610 )

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Instaleaza Zune si apoi incearca sa conectezi telefonil. Cu Zune poti transfera melodii:
http://www.windowsphone.com/en-au/how-to/wp7/zune-software

| vocea a răspuns:

Aici conteaza si setarile telefonului, daca primeste un format de melodie de pe un alt telefon sau sa il primeasca si sa nu il citeasca, incearca de pe calculator pe telefon cu usb sau un modem, sau incerca lumia pe lumia succes