| ღMikyღ a întrebat:

Am o problema... logic. Deci, in urma cu un an si cateva luni am primit un telefon Allview A5 Smiley. Totul a fost ok dar dupa vreo 6 luni nu mi se mai deschidea ecranul. Am stat cateva luni bune fara el dar dupa l-am dus la reparat. Totul a fost ok, doar ca, atunci cand bagam cartela nu puteam suna pe nimeni, da mesaje, sau primi si cel mai rau, nu aveam internet. -_-
Acum cateva zile m-am dus la service din nou sa le spun sa faca ceva sa mearga, m-am intors a 2 zi si mi-au zis ca nu au ce-i face.

TIN SA PRECIZEZ: Telefonul, inainte sa se strice, a fost folosit cu o cartela Digi pe care aveam minute si net nelimitat la abonament. Cand am bagat-o iar, s-a intamplat ce s-a intamplat.

Aveti vreun sfat?

1 răspuns:
| Andrei_Nicola_1990 a răspuns:

Probabil s-a avariat o particica din el care legatura cu retele si telecomunicatiile. Fii sincera, l-ai udat rau sau l-ai trantit tare?