| ionut2000000 a întrebat:

am o super problema la telfon cand pun cardul in el nu pot sa gestionez doar prima memorie interna cea de 1 gb si cu cea de 5 gb nu pot doar sa ma uit la ea.Am incercat si sa bag intai pe memoria telefonul si apoi sa pun cardul dar asa nu gaseste.Ce pot sa fac? Va rog ajutor!

1 răspuns:
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Acea memorie mai mare, e memoria interna! cea externa este cea cu pozele iar cea interna e cea care se ocupa de aplicatiile telefonului si tot asa..incearca un card de 8! O zi buna