| expertu07 a întrebat:

am si eu nevoie de putin ajutor.
Mi-am incarcat telefonul (Orange) cu 5 euro, am sunat la 333 si aveam 520 euroenti iar cand am vrut sa-mi activez optiunea cu 5 euro mi-a aparut ca nu am suficient credit, am sunat la 333 si mai aveam 488.8 eurocenti.
Intre timp am primit un MMS de la (info) cu un banc text si imagine, dupa 15 minute am primit acelasi mesaj de vreo 4-5 ori iar cand am sunat la 333 creditul meu era de 380 eurocenti (fara sa umblu pe telefon in cele 15 min)

P.S: nu este prima oara cand imi scade creditul (am mai patit de 2 ori) iar de fiecare data am primit acele mesaje...

As dori sa stiu de ce imi scade creditul iar daca este din cauza mesajelor cum le opresc?

2 răspunsuri:
| Andredrei a răspuns:

Da,probabil cu ceva timp in urma ai solicitat primirea unor bancuri sau ceva gen care iti "fura" banii, ai facut ca un fel de abonament la ei ca sa il dezactivezi incerca sa trimiti mesaj cu ANULTOT la 311. funda daca merge, te rog happy

| expertu07 explică:

Am trimis mesaj cu ANULTOT la 311 si am primit urmatorul mesaj de la info:,, Cerere acceptata: ANULTOT"
Sper sa mearga, o sa imi incarc din nou maine iar daca merge ai funda big grin