| Biancaaa2000 a întrebat:

Am si eu o intrebare, cum as putea sa pun parola la mesaje sau la ori ce vreau eu din telefon? daca va ajuta am telefon cu sistem de operare android (ZTE Vodafone Smart Chat ) PROMIT CA DAU FUNDA CELUI CARE MA AJUTA! :*

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Nu poți pune „parolă" doar la unele aplicații. Dar poți seta o parolă pentru a putea activa ecranul, la setările de securitate. (adică să nu fie suficient să tragi de bulină ca să-l deblochezi).