| BlackedWolf a întrebat:

Am si eu o intrebare:
Mi-am cumparat o cartela de 4 euro credit, si inca n-am activat optiunea de 4 euro. Daca imi mai iau o cartela de 1 euro, creditul se acumuleaza?
Adica voi putea activa optiunea de 5 Euro?

2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Te referi la cartele cu cod de reincarcare sau la acelea cu numar? La cele cu cod se cumuleaza, la cele cu numar, nu.

| advmihai a răspuns:

Odata ce iti vei cumpara alta cartela, vor fi separate practiv. Deci nu se va cumula creditul. Poti transfera creditul de pe cea cu 1 euro sau pe cea cu 4 o poti reincarca cu inca 1 ca sa activezi optiunea dorita.