| aurasflorin11 a întrebat:

BUNA TPU! Am si eu o intrebare! vreau sa-mi iau un telefon LG Optimus L7 la abonament! dar eu am deja un abonament care l-am reanoit ( a ramas doar sa imi aleg un telefon)! dar eu as vrea sa imi iau LG Optimus L7! si vreau sa raman cu abonamentu asta! daca am abonament si imi iau LG Optimus L7 cat ar trebui sa platesc taxa la telefon? FUNDA

1 răspuns:
| Ciufu a răspuns:

Depinde de telefonul care il alegi! Si eu mi-am reinnoit abonamentul si mi-am luat telefon nou ( Lg optimus net) si am mai dat 100 Ron