| Zlekov a întrebat:

Am si eu o problema am cartela Vodafone si cand apelez la *123# sa vad cati euro mai am nu-mi apare nimic inainte cand voiam sa vad imi aparea cati euro mai am iar apoi imi trm sms cu cate minute mai am! Cine ma ajuta? Ofer Funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau, formeaza *100# si intra pe "Contul meu", iar acolo cauta ceva cu creditul tau.

| RavnTapt a răspuns:

E posibil ca reteaua sa fie suprasolicitata. Sau, daca cartela este mai veche este posibil sa fie suspendata iar serviciul sa nu mai functioneze.

| stefi4050 a răspuns:

Inseamna ca ti-a expirat cartela