| dani701 a întrebat:

Am si eu o problema. Am un iphone 4s si mi s-a blocat, adica s-a bagat codu ala de mai multe ori gresit si s-a dussad
Stiu ce trebuie sa ii fac dar problema e ca laptopul nu imi citeste drive-ulsad. imi apare ceva cu semnul exclamarii " one of the USB devices attached to this computer has malfunctioned. and windows does not recognize it."
Ce sa ii fac sa mearga?
Dau funda! happy

1 răspuns:
| SashaB a răspuns:

Incearca la un prieten daca chiar sti ce trebuie facut poate ie de la leptopul tau si daca nu reusesti recomand un magazin specializat.