| Sanchezz_Valentin_Alin_1973 a întrebat:

Am si eu o problema cu iPhonu meu, telefonul este iPhone 4s cand ma suna cineva il aud cand sun eu nu cand ma joc si cand ascult muzica e YouTube ceva merge se aude cand dau mai tare nu apare bara accea de sunet sus dar telu da mai tare happy, Ce are? Dau funda mare celui care imi spune!

Răspuns Câştigător
| Roxin a răspuns:

Salutare!

I-ai facut update de curand?
Pe partea cu auzitul in timpul apelului, ma tem ca are o problema la microfon.
Acea bara de sunet e din sistem, deci potentiale probleme si pe acolo.
Recomand sa mergi la un service pentru verificare amanuntita.

Seara buna!