| Loli123 a întrebat:

Am si eu o problema. De curand mi-am dezinstalat din greseala Facebook-ul de pe mobil, iar cand sa-l instalez din nou imi apare : "Facebook nu poate fi instalata.Incercati din nou,iar daca problema persista, obtineti ajutor pentru remedierea acesteia ( Cod de eroare : -24 ) ". Am incercat toate sfaturile lor, dar tot nu a mers. Oricare alta aplicatie merge instalata, numai asta nu. Memoria telefonului este suficienta, fiind o memorie mare, iar eu nu am instalate multe aplicatii. Problema este de ieri seara, si de atunci am incercat sa-l repornesc, sa sterg memoria cache, tot ce spuneau ei. Precizez ca am un Philips S388 si versiunea androidului este 4.4.2. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| nutepriveste21 a răspuns:

Cred ca aplicatia nu este dezinstalata si de aceia nu merge sa instalezi din nou. Descarca facebook lite si cauta mai bine la aplicatii daca intr-adevar facebook nu mai este.