| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu un Samsung Galaxy Ace.Si de curand am instalat un rom 4.1.1 pe el...si ieri am vrut sa instalez altul in loc.Dar cand am dat reboot am observat ca nu mai booteaza si ramane cu imaginea aia Samsung Galaxy Ace! Nu intra nici in Recovery mod nici in Download mod ca sa ii instalez romul oficial...Ce pot sa ii fac? Va rog ajutati-ma URGENT! P.S:am facut tot ce trabuie ca sa instalez rom-ul nu am facut nimic grasit:

3 răspunsuri:
| blaablaablaaa a răspuns:

Atunci cand iti root'ezi telefonul iti asumi risul de defectarea acestuia... Imi pare rau dar nu mai ai ce sa ii faci, plus de asta e Samsung, acestea se strica cel mai repede la asa ceva.

| Edd4 a răspuns (pentru blaablaablaaa):

Rom-ul pe care il instalasem era deja rootat nu mai trebuia sa il rootez eu.

| MozZatY a răspuns:

Salut, mergi cu el la un service, de preferat autorizat, or sa ti-l faca happy