| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.am si eu un telefon Sony Ericsson t280i si am un cablu de date de la un telefon Sony Ericsson k810i. fufa mi se potriveste la telefon dar cand il bag in calculator acesta nu gaseste dispozitivul.telefonul nu avea cablu.am vreo posibilitate sa l fac sa mearga sau nu.
multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mi-ai placut enorm.Fufa.Sa stii ca fufa se potriveste la orice.

| FlippyFlippy a răspuns:

Cheama un specialist pentru ca la telefonul tao ar cam trebui sa mearga

| Dragos_Amadeus_1998 a răspuns:

Uita-te in setari la setari USB sau ceva in genu si activeaza numai stocare masa si ar trebui sa mearga happy