| LaRrYfLaViA a întrebat:

am un abonament la cosmote, si ieri am primit elefonul Samsung galaxy trend lite. mi-au dat si cartela, am inrodus cartela si dupa l-am sunt pe prietenul meu in strainatate. am vorbit cam 35 de minute, fara sa vad daca este activa optiunea cu 290 minute internationale, si acum incerc sa sun la 1515, 1234, *151#,*123*3#, am incercat toate variantele si m-a innebunit ca nu merge sa aflu cate minute am consumat si cate mai am, ma ajutati va rog cu un sfat?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Abia ti s-a activat abonamentul. Dupa 48 de ore poti vedea cat ai vorbit.Doar la inceput. Apoi poti verifica oricand.

| mont a răspuns:

Probabil ai modificat abonamentul sau prelungit ori e un abonament de putin timp, situatie in care servicil de infocost nu e functional o perioada de pana la cateva zile.