| theBIGDADDYbobo a întrebat:

Am un Alienware m17x r3 si am probleme cu el nu functioneaza la parametri normali....de exemplu inainte league of legends functiona cu minim 120 fps si acum daca trece de 30 e o minune.Ce as putea face pentru a reveni la normal?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Mai multe programe instalate incetinesc pc-ul! Deci dezinstaleaza ce nu ai nevoie sau instaleaza GameBooster -acest program va opri absolut toate aplicatiile cand vei porni jocul si nu va mai trebui sa dezinstalezi nimic! Bafta!