| DanutulVostru a întrebat:

am un galaxy a5 2016, am inteles ca este si o versiune pentru Asia care e diferenta dintre ce-a pentru Asia si cea din Europa, cred ca am din Asia deoarece am niste carticele din cutie in chineza si niste aplicatii in plus tot in chineza dar in rest totul este in romana, sper ca nu are ceva gen e mai proasta aia din Asia, nu? cred ca sunt la fel nu imi face figuri sau ceva. PS: raspundeti doar daca sunteti cunoscatoti si stiti sigur!

2 răspunsuri:
| Eurofighter a răspuns:

Nu exista. Este doar soft-ul care este diferit pentru retele lor si unele aplicatii.

| Ndbn a răspuns:

Versiunea pentru Asia e pentru a fi compatibile rețelele de telefonie de la ei și încărcătoarele cu prizele lor. Dacă încărcătorul nu se potrivește cu priza și nici nu-ți recunoaște cartela e versiunea pentru Asia și dacă e așa n-ai ce face cu el.