| creata201011 a întrebat:

Am un IPhone 5 si i-am uitat codul pentru decodare. Lam resetat prin ITunes si acum imi cere contul de icloud dar imi apare: "Acest IPhone este in prezent asociat cu un ID Apple ( name****@icloud.com) Autentificati-va cu ID-ul Apple care a fost utilizat pentru a va configura acest IPhone". L-am bagat de atatea ori si imi apare ca nu se poate activa dispozitivul dumneavoastra cu acest cont de icloud. Nu stiu ce sa fac. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Iti aduci aminte contul si parola exact, ca daca erau scrise corect mergeau. Altfel, nu ai ce sa faci, decat sa pui telefonul in rama sau sa mergi la Apple daca ai cutia si actele sa se ocupe ei.