| Smecheru_Luci_2000 a întrebat:

am un Nokia Lumia 635 si mi-am luat un cablu de date CA-101, si cand imi conectez telu la laptop nu face decat sa-l incarce.Ce sa fac trebuie sa pun ceva pe tel(joc) si nu pot altcumva.Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Dscarca asta, instaleaza si pe urma conecteaza telefonul:
https://www.windowsphone.com/ro-RO/how-to/wp8/windows-phone-app-for-desktop

| MskDesign a răspuns:

Ca si iOS windows phone se foloseste de un soft pentru transferul de fisiere.Softul se numeste Zune.

| DjSannan a răspuns:

Sigur e cablu de date? Vezi ca poate e doar cablu de incarcare