| cristian041997 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 varianta black de 64 gb si android 4.1.2 jelly bean cam de un an si as vrea sa imi schimb softul.Care credeti ca este mai potrivit pentru el? A inca ceva daca intru la (manager de aplicatii) ACTUALIZARE SOFTWARE imi arata ca este dezactivat daca intru in el imi arata ACTIVARE si versiunea 4.2.2 Asta inseamna ca se va actualiza la versiunea 4.2.2 direct de pe telefon? Mersi dau funda!

1 răspuns:
| Aalyn91 a răspuns:

Pai 1.Versiunea jelly beam este ff buna se descurca foarte bine la procesare, jocuri si altele si 2 nu trebuie sa te duci la setari actualizari sofware si acolo iti cauta updateurile valabile si cam asta ii tot. FUNDA?